Podmínky

Potřebné doklady k zapůjčení vozu:

– občanský průkaz

– řidičský průkaz (minimální platnost 2 roky)

Nájemné se platí předem, k tomu se skládá vratná záloha, která je závislá na typu automobilu. Minimální výše zálohy je 5 000 Kč. Vozidlo přebírá zákazník s plnou nádrží paliva, s plnou nádrží ho také vrací. Všechny vozy mají zákonné povinné pojištění, současně jsou pojištěna havarijně s 10% spoluúčastí.

Cesty do zahraničí

S vozidlem se dá vycestovat do zahraničí pouze se souhlasem autopůjčovny, toto musí být uvedeno ve smlouvě. Pokud vycestuje nájemce do zahraničí bez předchozího souhlasu pracovníka autopůjčovny, je povinen hradit veškeré výdaje v případě pojistné události, současně je povinen uhradit smluvní pokutu 5 000 Kč.

Pojistné podmínky

Veškeré pojistné podmínky lze detailně prostudovat na vyžádání v kanceláři autopůjčovny. Ve smlouvě o pronájmu jsou pouze nejzákladnější podmínky pojištění. Podpisem smlouvy přechází veškeré povinnosti vyplývající ze smlouvy o havarijní a povinném pojištění na nájemce.

V průběhu pronájmu jsou poskytovány asistenční služby 24 hodin denně na území celé Evropské Unie. Pomoc na cestě je součástí každého nájmu.